بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٤/۱۱/۱

 

از هر دری چند نقطه ای!

 

مو نبیدم؟!! پسر عمویم بید!!؟

 

اینکه بسیاری از عزیزان که خبر تغییر دبیر شورای عالی ستون فرهنگی دلتنگی ها را شنیده اند و گمان کرده اند دبیر جدید شورا من یا مو هستم یا بیدم! موجب خرسندی شد!!ضمن اینکه از روزنامه وزین فلان که در تاریخ بهمان با پردازش این خبر چندین بار نام شریف مرا(!) به عنوان دبیر این شورا درج کرده اند هم تشکر می کنم. البته به اطلاعات و نور شما برسانم که او، مو نیستم و من یا مو هم او نیست! ای بابا نفهمیدم چه نوشتم!چه کنم دیگه ، وقتی که می خواهم از فامیل یا پسر عمویم تعریف و تمجید کنم ، مجبورم آسمون ریسمون کنم که کسی نگوید از پسر عمویش تعریف داده است!

خلاصه، این پسر عموی ما یا حقیر از چهره های بی ادعا ولی بسیار پرکار در عرصه فرهنگی کشور هستند! البته بنده شیش تا پسر عمو دارم ولی هیچکدامشون توی عرصه فرهنگی کار نمی کنند. من یا مو به در گفتم که دیوار بشنود! کی به کیه !روزنامه رو گذاشته اند برای تعریف و تمجید از پسر عمو ها وپسر دایی ها و پسر خاله ها و پسر چند نقطه ها بازم کی به کیه!

البته این پسر عموی ما یا پسر عموی شما پر سابقه ترین عنصر شورای عالی محسوب می شود. ببخشید می شوند. آخه مقامش که خیلی بالاست و پرسابقه هم که هست لازم است که فعل را برای او جمع ببندیم کی به کیه!

البته این از افتخارات ماست یعنی از افتخارات استان ماست یا دوغ! که دبیر مجموعه ی چنین محوری از استان ماست!

البته باز هم به اطلاعات وکیهان و نور استان تان برسانم که این مخبر (منظور خبرنگار است!!) با مخبری که که زمانی معاون استاندار بید فرق فوکوله!! این آخری نسبت دوری با من دارند.مرا که می شناسید؟! ای بابا مرا عچپ نشناسید؟!

خب اشکال نداره .انگاری خیلی حرف های دیگه مانده که درباره ی پسر عمویم بزنم اما خودمانیم روزنامه که خانه شخصی و دفتر مشق و حساب و هندسه ی ما نیست که!! اگر هست بگویید تا باز هم درباره ی پسر عمویم تعریف و تمجید وکنم کی به کیه!

البته به نقل از سایت بازتاب می خواستم برای افزایش شناخت شما نسبت به دبیر جدید شورای عالی چند نقطه، مطالبی را ذیلن ذکر کنم ولی با خود گفتم این چه کاریه؟! خوانندگان که بیکار نیستند درباره ی پسر عموی ما تعریف و تمجید بخوانند! فلذا از خیر ادامه مطلب پسر عمویی گذشتیم تا شما وقت داشته باشید دنبال یک لقمه نون باشید. ما که با نوشتن این مطلب خودمون رو بیمه وکردیم! کی به کیه!

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :