بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٤/۱٢/۱٢

مدیریت چند نقطه ای!!

 

گفته می شود که چه عرض کنم، باید به چشم و یا گوش خود ببینید و یا بشنوید. ویا این که بخوانید: " چنان چه مطالبات فرهنگیان قبل از پایان سال پرداخت نشود، تعطیلات دردناک در انتظار این افراد است."

این مطلب یا درد دل یا انتقاد و یا چند نقطه را رییس سازمان آموزش و پرورش خوزستان گفته است.

وی همچنین گفته است: " تعلل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پرداخت مطالبات این سازمان باعث شده است که افکار عمومی به خصوص فرهنگیان علیه آموزش و پرورش برانگیخته شود."

خب، این هم از اوضاع فرهنگیان و نیز تعلل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان. یادم می آید به سخنان چند ماه پیش رییس سازمان مدیریت یعنی همین عامری گلستان. او گفته بود: " مشکل استان پول نیست بلکه مدیریت است."

خب، این مطالبات فرهنگیان، با این اوصافی که جناب گلستان فرموده اند، حتمن پول نیست(!) بلکه مدیریت است.

خب، حالا این مدیریت کیلویی چند است که ما تبدیل به پولش کنیم و بدهیم به فرهنگیان که ایام عیدی دستشان برای خرید تنگ نباشد؟! شاید هم باید به هر کدام از فرهنگیان به جای مطالباتشان ، چند کیلو مدیریت بدهیم!!

لطفن یکی بیاید و مارا با این مدیریت چند نقطه ای آشنا کند!!

 

 

سرمایه گذاری آتیه ساز!!

 

در خبرها خواندیم که عیاشی  از عوامل اصلی جرایم اقتصادی در ترکیه دستگیر شده است. به گمانم با دستگیری او تمام مطالبات افرادی - که این شخص را برای رسیدن به پول و پله بیشتر، انتخاب کرده بودند- پرداخت شود!

حالا این عیاشی چرا به ترکیه فرار، ببخشید سفر(!) کرده بود؟! خب، اگر می خواست به مسافرت برود ، می توانست به جزایر" گوا" برود. جزایری که خوانندگان لس آنجلسی در آن جا برنامه اجرا می کنند!!

اگر هم می خواست برای سرمایه گذاری برود و پول های اخذ شده از مردم را توی کار بازار و سرمایه گذاری بیندازد، که باید می رفت کشورهای حوزه خلیج فارس . از جمله کویت که همیشه کویت است!

خب، حالا که اورا دستگیر کرده اند و می خواهند به ایران و اهواز بیاورند، سعی شود با احترامات ویژه و مخصوص و چند نقطه باشد!! که حمایت از سرمایه داران(!) و فعالان شبکه های اقتصادی و پولی و مالی و چند نقطه ای لازم و ضروری و نیاز و واجب است!!

خوش به حال سرمایه گذاران! تا حال پول هایشان 200 برابر شده است!!

جدن که فکرهای بکری کرده بیدند! بگذریم. فعلن برویم دنبال یک لقمه نون که خربزه آبه! 

 

آگهی توپ!!

 

جناب آقای چند نقطه!

انتصاب و یا انتخاب ( و یا هر چیز دیگری که بشود یا نشود اسمش را نهاد، ) جناب عالی را به سمت و یا عنوان چند نقطه ، تبریک و تهنیت عرض نموده، برای جناب عالی توفیق روز افزون و رسیدن به پول و پله و نیز پیودن پله های ترقی و اخذ مدارج  و مدارک بالا و بالاتر را آرزو می کنیم و برای خودمان نیز دسیابی به یک پست درست و حسابی که پول کلان توش باشد ، آرزو می نماییم. برای فک و فامیل و دوست و آشنا و در و همسایه و سفارش شده هایتان نیز آرزوی موفقیت داریم. بالاخره هوای این ها را باید داشت . چون برای جناب عالی زحمت کشیده اند و لازم است که دستشان را بگیری و آن ها را ببری بالا بالا بنشانی . اگه کی به کی هست بگو ! خجالت نکش!! راستی ما رو فراموش نکنی ها ! کلی پول چاپ آگهی مون شده است!

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :