بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٥/٢/۸

قربون غيربومي ها!!

اين روزنامه خودمان هم عجب روزنامه اي است! بعضي وقت ها تيترهايي مي زند كه آدم فكر مي كند كه وضع خيلي خراب است و عده اي كار نمي كنند و چندنقطه! در صورتي كه اصلن اين طور نيست. براي مثال به همين تيتري كه درباره ي IT زده شده نگاه كنيد: «واگذاري بيشتر واحدهاي برج IT استان به غيربومي ها!» خب، با ديدن اين تيتر چه فكر مي كنيد؟ بي خيال مي شويد و مي رويد، تيتر ديگري را مي خوانيد؟ يا اينكه افسوس مي خوريد و مي گوييد بيچاره بومي هاي خودمان كه چندنقطه؟!
اي بابا! اصلن اين جور نيست كه شما فكر مي كنيد مسوولان كه نمي توانند شركت هاي نمونه و فعال در زمينه IT توليد و يا ايجاد كنند. حتمن شركت مركت فعال در اين زمينه نداريم و به ناچار مسوولان بايد بروند سراغ شركت هاي غيربوي مستقر در خارج از كشور، ببخشيد، خارج از استان و دست به دامان آنها شوند و بگويند: عزيزان ما! اي شركت هاي فعال و نمونه! لطفن بياييد به استان ما و در شهرك صنعتي شماره يك اهواز – كه تا دو ماه ديگر به بهره برداري مي رسد، و واحدهاي برج IT را تحويل بگيريد و حال كنيد!
راستي، اين همه شركت و مركت و موسسه و دفتر و مغازه و چندنقطه كه در خصوص كامپيوتر و چندنقطه در جاي جاي اهواز و ديگر شهرها فعال هستند، به درد به دست گرفتن اين واحدهاي IT نمي خورند؟!
اصلن ما چه كاره بيديم؟! آها شركت مركت ها! خودتان بياييد و از خودتان دفاع كنيد. خواب بس است!


حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :