بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٥/٢/۱٠

 

آگهي استخدام حفار!

 

اين حفاري هاي غيرمجاز هم تمام صفحات نشريات و تمام گفته هاي مسوولان سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و سياحتي و زيارتي را در برگرفته است! روزي نيست كه از حفاري هاي غيرمجاز در نشريات مطلبي درج نشده باشد. انگاري مسوولان اين سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و چندنقطه كار ديگر ندارد جز اينكه مصاحبه كنند و درباره ي حفاري هاي غيرمجاز و غارت آثار باستاني و كهن و ديگر مشكلات و معضلات آثار باستاني صفحات نشريات را پر نمايند!

بابا ولمان كنيد! چقدر خبر از حفاري هاي غيرمجاز مي‌دهيد. خب وقتي شما حفاري نمي كنيد، ديگران مي روند حفاري مي كنند. حتمن آثاري در دل زمين وجود دارد و بايد بيرون آورده شوند تا خودمان و جهان و جهانيان از وجود آنها عشق كنند و پي به تاريخ باستان ما ببرند! حالا كه شما نمي توانيد و يا نمي خواهيد و يا اصلن نمي دانيد چنين آثاري وجود دارد بگذاريد افرادي كه خبره ي اين كارها هستند اين آثار را بيرون بياورند و بعد برويد و آثار را از آنها بگيريد و ببريد در موزه  و يا در هر كجاي ديگري كه دوست داريد بگذاريد! ضمنن هزينه و پول زحمت كارگان حفار را نيز بپردازيد! اصلن بهتر نيست اين افراد را استخدام كنيد تا در مواقع لزوم براي شما حفاري كنند و اين قدر دست به دامان خارجي ها نشويد؟! حالا اگر مجوز استخدام نداريد آنها را به صورت موقت يا پيمانكاري استخدام كنيد. كي به كيه! مرسي!

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :