بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٥/۳/۸

 

تبريك به مسوولان راه و چند نقطه!!

 

گفته مي‌شود: وزير راه و ترابري درباره‌ي جاده‌هاي غير استاندارد خوزستان در مجلس توضيح خواهد داد و بنده هم مي‌گويم: كدام جاده؟! مگر خوزستان داراي جاده است كه استاندارد و غيراستاندارد داشته باشد؟ از كي تا حالا به راه‌هاي مال‌رو جاده مي‌گويند؟!

اما اين «مش حي ولا» عقيده‌ي ديگري دارد. او مي‌گويد: مگر توي خوزستان چيز غيراستانداردي پيدا مي‌شود؟

اين درست كه استاندار سابق گفته بود: «در خوزستان يك متر جاده‌ي آسفالته پيدا نمي‌شود»، آن هم زماني كه به اين استان تشريف آورد. اما در مدت سه سالي كه سكان استانداري را به دست داشت، از بس جاده استاندارد ساخت كه هم اكنون اگر تمام جاده‌هاي استان را بگردي، يك متر جاده غيراستاندارد پيدا نمي‌كني!! يعني هر چه جاده توي استان وجود دارد، از نوع استاندارد است!!

چه قدر اين مهندس معين استاندار سابق در اين استان كار كرد. يادش به خير! هر كجا كه هست، خدايا به سلامت دارش! تازه مگر او مي‌خواست كار كند، اين وزارت راه و نيز اداره كل كار، ببخشيد! اداره كل راه و ترابري استان بوده‌اند كه كلي كار كرده‌اند و جاده‌هاي استاندارد و اصولي و توپ ساخته‌اند!! خب، با اين اوصاف وزير راه و ترابري براي چه چيزي به مجلس برود و سين جيم‌ شود؟! به گمانم به اسم جاده‌هاي غيراستاندارد او را به مجلس مي‌كشانند، اما از او به خاطر اين همه جاده‌هاي عريض و طويل و استاندارد و اتوبان و آزادراه و جاده‌هاي كمربندي و بند تنبوني تشكر و تجليل مي كنند!! بنده كه اين گونه فكر مي‌كنم، شما هم اين گونه فكر كنيد، كي به كيه؟

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :