بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٥/۱٢/۱٤

دو طایفه ی اندیمشکی به جان هم افتادند و زد و خورد خونینی به پا کردند.

 

گفته می شود: در پی کتک کاری یکی دو جوان در یک تعمیر گاه ، افراد کتک خورده با مراجعه به جوانان طایفه شان ، و حمله به تعمیرگاه ، جوان تعمیر کار را با قمه و شمشیر کشتند.

به دنبال این اقدام طایفه ی مقتول با اسلحه ی گرم به سوی طایفه ی قاتل یا متهم رفتند و حادثه ای که نباید به وجود بیاید به وقوع پیوست.

در این حادثه تاسف بار، تعداد ۲۰نفر کشته و مجروح شدند به گونه ای که از شهرستان شوشتر برا ی رساندن زخمی ها به بیمارستان درخواست کمک  و آمبولانس شد.

در این در گیری ها برخی از شهروندان اندیمشکی هم زخمی شدند.

این در گیری ها در یکی دو روز گذشته به وقوع پیوست ، اما تا کنون خبری در رسانه های جمعی منعکس نشده است!

شهر اندیمشک حالت فوق العاده پیدا کرده و شهروندان جرئت بیرون آمدن از خانه های خود را ندارند.

امید واریم نیروهای مسوول در اسرع وقت به این حادثه خاتمه دهند و با دستگیری عوامل این کشت و کشتار، امنیت و احساس امنیت را به شهرستان اندیمشک برگردانند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :