بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٥/۱٢/۱۸

 

چند روز پيش خبرنگاری سراغ جناب حداد عادل رفت و از او پرسيد : شما چه قدر عيدی گرفته ای ؟ رييس مجلس هفتم به خبرنگار صدا و سيما گفت : " من که از مجلس حقوق نمی گيرم ولی از دانشگاه مبلغ ۱۷۵ هزار تومان گرفتم . "

اگر من جای آن خبرنگار بودم - هرچند که ۲۵ ساله که کار خبرنگاری و روزنامه نگاری می کنم - می گفتم : جناب عادل! شما چه قدر حقوق و مزايا و اضافه کاری و حق و حقوق های ديگری می گيری که کارمندان دولت نمی گيرند؟ من که کارمند دولت هستم تا امروز ( هفدم اسفند ) هنوز عيدی نگرفته ام و هکذا حقوق اسفندماه.بچه ها مرتب می گويند : بابا! ما لباس نخريديم. پس کی عيدی ات را می دهند؟ لطفن شما به من پاسخ دهيد تا من به بچه ها بگويم. آخه آن ها نمی توانند هضم کنند که اداره مان با کسری بودجه مواجه شده است و در حقيقت پول ندارد. راستی اين طرح نظام نا هماهنگ چه طور شد؟! توی اين ۲۸ سال هنوز هماهنگ نشده ؟! شايد هم مسوولان خيلی خدمتگزار و عدالت خواه و مهر پرور هنوز هماهنگ نشده اند؟!

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :