بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٥/۱٢/٢٧

عجب دوره زمونه ای شده است! اگر دیدید یا شنیدید که فرضن  نام من یعنی حبیب ، برای چیزهای دیگر هم به کار می رود ، هیچ تعجب نکنید! یا نام خانه تبدیل به دکه یا قماره یا کیوسک یا دهکده ی جهانی و یا انرژی هسته ای شده است اصلن به روی خود نیاورید!

کلمه ی سایت را تا کنون زیاد شنیده اید ، این طور نیست؟  وقتی که برای اولین بار نام سایت را شنیدم در پادگانی بود که خدمت می کردم. جای انبار اسلحه و مهمات را می گفتند سایت. بعد که کامپیوتر یا رایانه آمد به بازار و وارد زندگی ما شد از سایت و وب سایت زیاد شنیدیم. به گونه ای که هر علاقمند به کامپیوتر یک سایتی برای عرض اندام خود ایجاد کرد.اما امروز که از یکی از خیابان های ملی راه اهواز عبور می کردم ، چشم یا نگاهم به دو تابلویی افتاد که نام سایت آرایش عروس و سایت مسکن بر آن ها حک شده بود.به گمانم با توجه به واژه ی سایت که این روزها و شب ها خیلی اهمیت پیدا کرده ، فردا پس فردا ، تابلوهایی خواهیم دید که نام سایت دیزی و کله پاچه و یا انرژی هسته ای را یدک بکشند!! راستی ، هنوز انرژی هسته ای حق مسلم ماست ؟! پس طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق ـ که معلمان مدت هاست برای رسیدن به آن تحصن می کنند ـ چه طور؟! این هم حق مسلم ماست یا این یکی حق مسلم دوغه؟!!

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :