بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٦/٢/٧

 

دلمان خوش است که شهرستان مسجدسلیمان در ۵۰-۶۰ مورد در کشور جزو اولین ها یا نخستین هاست! حتمن عده ای که تا کنون به این شهرستان بسیار محروم نیامده اند، فکر می کنند که یعنی علی آباد ، دهی است!

ده کوره های شهر های کشور- که در زمانی که مسجدسلیمان در کشور و حتا جهان برو برو و بيا بيا داشت - امروزه برای این شهرستان - که در حقیقت روستای بزرگی ست- پشت چشم نازک می کنند!

هم اکنون هر ده کوره ای بروی ، می توانی از طریق تلفن همراه با هرجایی که بخواهی تماس بگیری جز ده کوره ، ببخشید ، شهرستان مسجدسلیمان! از محل دانشگاه آزاد اسلامی این ده کوره امکان ارتباط موبایلی! با هیچ نقطه ای فراهم نیست!شاید هم این مورد از عجایب عصر ارتباطات و چند نقطه است!

از همین نقطه ی وبلاگ ، از دست اندرکاران و مخابرات چی های مسجدسلیمان و نیز خوزستان کمال تشکر را دارم !! از گراهام بل عزیز می خواهم که این عزیزان را یک جوری مورد لطف و محبت و تشويق قرار دهند!!که قدردانی از این عزیزان بسیار واجب و ضروری است!!

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :