بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٦/۸/۳٠

ستاد اقامه نماز از تصدی گری خارج شده است   

ستاد اقامه نماز از تصدی گری خارج شده و وارد کار نظارتی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان ، رییس ستاد اقامه نماز استان در گرد هم آیی رابطان نماز دستگاه های دولتی استان با بیان این خبر افزود : از این پس ستاد اقامه نماز استان با سرکشی به دستگاه های دولتی ، وضعیت نمازخانه ها و برگزاری نمازهای جماعت را مورد بررسی خواهد داد و نیز برای  ارتقا سطح فرهنگ نماز کارکنان دستگاه ها ،  پیگیری های لازم  را به عمل خواهد آورد.

سید موسی بلادیان در ادامه بر ضرورت تهیه ی بسته های آموزشی  و برگزاری دوره ی آموزش و ترویج فرهنگ نماز برای کارکنان دستگاه ها با استفاده از استادان دانشگاه و سازمان تبلیغات اسلامی  تاکید کرد

وی ضمن گرامی داشت خجسته میلاد علی ابن موسی الرضا (ع) و هفته ی بسیج ، و بیان این نکته " اطاعت از امام علی اطاعت از پیامبر اکرم است " ، عید غدیر خم را بزرگ ترین عید اسلامی بر شمرد و از دستگاه های دولتی و خصوصی خواست تا طرح ها و برنامه های خود را در ایام اعیاد قربان و غدیر خم به مرحله ی اجرا درآورند.

 در ادامه این گردهم آیی ، نماینده ی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در سخنانی با اشاره به اهمیت نماز گفت : خداوند از تمام جهانیان بی نیاز است. این ما هستیم که به وسیله ی نماز یاد خداوند را به سوی خود جلب  و در حقیقت  کمالات او را دریافت می کنیم  و این معامله پر سودی است که خداوند ما را به آن دعوت کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی با بیان این نکته که نماز باعث آمرزش گناهان و زدودن آثار لغزش‌ها می شود  ، به ساماندهی و وحدت رویه بین امامان جماعت دانشگاه ها در خصوص اقامه نماز اشاره کرد و گفت : نماز های جماعات ظهر و عصر و حتا نماز صبح نیز در دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی برگزار می شود .

همچنین ، در خصوص هزینه های نماز نیز وحدت رویه در همه ی دانشگاه ها وجود دارد.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :