بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٧/٢/٤
از دیر باز تا کنون ، امر انتخابات در کشورمان ، اهمیت بسیاری داشته و با توجه به نگاه دشمنان داخلی و خارجی – که همواره مترصد اقدامات سوء خود هستند – ضرورت هوشیاری و حضور همه جانبه ی قشرهای مختلف را می طلبد .
هر چه حضور و شرکت انتخاب کنندگان در انتخابات ، به خصوص انتخابات مجلس - که به فرموده ی امام راحل " در راس امور است " - بیش تر و استوارتر باشد ، نشانگر عزم و اراده ی خلل ناپذیر مردم در سرنوشت خویش و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود .
 رسانه های جمعی همت کنند و در خصوص اهمیت انتخابات و حضور پر شور و پر شکوه مردم  - که به مثابه خاری در چشم دشمنان خواهد بود – رسالت خطیر خود را به منصه ی ظهور برسانند . 
مسایل و مشکلات جامعه و مبتلابه مردم از قبیل بیکاری و گرانی و مسکن ، در این مقطع حساس ، نباید علم شود ؛ تا خدای ناکرده اذهان مردم خدشه دار نشود و آنان با گام هایی استوار ضمن شرکت در انتخابات ، هم چنان در جهت حمایت و تقویت نظام حرکت کنند .
البته امرانتخابات در بیش تر شهرستان های استان باتمام رسیده و نمایندگان منتخب مردم برای ورود به مجلس مشخص شده اند .
عده ای هم که در حوزه های انتخابیه ی خود ، مجددن انتخاب شده اند و دوباره بر کرسی های مجلس خواهند نشست تا وظایف نمایندگی خود را انجام دهند . انتخاب عده ای از نامزدها هم به دور دوم کشیده شده است که می توان به نامزدهای مناطق مهمی چون اهواز و آبادان اشاره کرد که هر کدام از این شهرها سه نماینده در مجلس دارند و اما مردم همیشه در صحنه ی شهرستان های اهواز و آبادان و دیگر مناطقی که انتخاباتشان به دور دوم کشیده شده است ، وظیفه ی حساسی را بر عهده دارند . 
وظیفه ای که به فرموده ی مقام معظم رهبری : " یک تکلیف ملی است " و لازم است ، همه با هم ، با حضور چشمگیر خود در پای صندوق های رای و انتخاب نامزدهای متعهد ، متخصص ، شجاع و امین ، ( از هر جنسیتی که باشند )  در سرنوشت خویش مشارکت کنیم . ان شاا...

حبیب اله بهرامی

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :