بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٧/٢/٢٩

بیچاره آمریکا !!

آن قدر دلم به حال آمریکا و آمریکایی ها می سوزه که حد و حصری نداره !!

چه قدر این کشور ضعیف قدرت ! و مردمش نیازمند و بدبخت بیچاره هستن !

یکی هم نیست که به فکرشون باشه و کمکشون کنه !!

از وقتی که یک استاد دانشگاه آمریکن واشنگتن در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد : " وضع اقتصادی آمریکا ضعیف‌تر شده است " خیلی خیلی غمگین و نالان شده ام ، به گونه ای که نه شب آرام و قرار دارم نه روز !!

بی شک اگر نبود این پرفسور حمید مولانا، استاد روابط بین الملل و موسس و رییس بخش مطالعات عالی ارتباطات جهانی در دانشگاه آمریکن واشنگتن ، نه تنها من ، که کل مردم و مسوولانمون در بی خبری مانده بودیم !!

آن هم بی خبری از وضعیت اقتصادی آمریکا که ضعیف تر شده است !!

ما که در دنیا به انسان های خیر معروفیم ، لازمه که فکری هم برای آمریکا و آمریکایی ها بکنیم ! تا بیش از این در وضعیت ضعیف اقتصادی و هکذا افتضاحی به سر و به پا نبرن !!

بنده پیش نهاد می دهم که برای قوی تر کردن وضع اقتصادی آمریکا – هر چند که جزو دشمنان ما هستن – چن نفر از مسوولان ارشد اقتصادی مون رو در همین دولت فعلی ، به آمریکا بفرستیم تا راه کارهای توسعه و ارتقای اقتصادی کشورمون رو به آمریکاییان تفهیم کنن و یاد بدن البته مواظب باشن که یه وقت مسوولان ما رو چشم نکنن ، چرا که بی معرفتا ، چشم و چیلشون شوره !!

البته لازمه که چند تن برنج وارداتی از جمله از نوع پاکستانی رو برای مردمشون ببریم که از گرسنگی نمیرند !! درست نیست ما سیر باشیم و وضع اقتصادیمون قوی و درست باشه اما آمریکایی ها گرسنه باشن و وضع اقتصادی شون به قول پرفسور مولانا ضعیف و خراب باشه !!   

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :