بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٤/٥/٤

در پي چاپ مطلبي با عنوان: “مردم مسجدسليمان به ستوه آمده اندآن هم به علت روان شدن نفت در شهر در صفحه‌ي اول روزان، بچه نفتون كه خود اهل مسجدسليمان است و در اصل يك مسجدسليماني و يك نفتوني اصيل و چند نقطه است! اين مطلب را تكذيب كرد و گفت: اصلن و ابدن اين طور نيست. مردم اصلن به ستوه نيامده اند كه؟! خود واژه‌ي ستوه به ستوه آمده و نتوانسته تحمل كند! در صورتي كه مردم مسجدسليمان از جاري شدن نفت بر كف خانه ها، حياط ها، جلوي خانه ها، توي خيابان ها و ميدان ها و كلن توي زندگي و كار و چند نقطه خوشحال اند و صبح تا شب و حتي شب تا صبح دارند مسوولان را دعا مي كنند به خصوص مسوولان كشوري كه منتظرند 100 سالگي فوران چاه نفت شماره يك اين شهر را جشن بگيرند. چرا كه فكر كنم دو- سه سالي تا 100 سالگي آن باقي مانده باشد.

خب، اين مردم كه نشان دادند 97 سال مشكلات و معضلات و مسايل و چند نقطه ها را تحمل كرده اند و دم هم برنياورده اند، لااقل اين دو سه سال را هم صبر كنند و دندان روي جيگر بگذارند تا مسوولان به امور جاري بپردازند!

تازه، براي من مثل روز روشن است كه يا تقصير خود اين واژه ي ستوهست كه به ستوه آمده!! و يا مسوولان صبر و تحمل مشكلات را نداشته اند كه شروع كرده اند به اعتراض! شايد جناب فرماندار، اين دوست عزيزمان نتوانسته جاري شدن نفت در جاي جاي شهر را تحمل كند! خب، صبر و تحمل اش را بيشتر كنيد!!

به هر روي، درست نيست كه ما در پايان عمر دولت جناب خاتمي و نيز ابتداي عمر دولت جناب احمدي نژاد از مشكلات و معضلات بگوييم! بگذاريم دولت جناب خاتمي به سلامتي برود و دولت جديد بيايد و سه- چهار سالي هم كار كنند، اگر وقت داشتند، اين مشكل جاري شدن نفت در شهر را كه در اصل مشكل هم نيست! مطرح كنيم. چطوره؟! مشكلي كه نيست؟ خب مرسي!

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :