بچه نفتون
مطالب انتقادی با چاشنی طنز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - ۱۳۸٤/٥/٢٩

 

همايش ” بررسي طنز در مطبوعات استان خوزستان “ در مسجدسليمان برگزار مي‌شود

 


خبرگزاري دانشجويان ايران - اهواز
سرويس: فرهنگ و هنر

فرمان‌داري مسجدسليمان با هم‌كاري خانه مطبوعات مسجدسليمان همايش ” بررسي طنز در مطبوعات استان خوزستان “ را شهريور 84 برگزار مي‌كند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه خوزستان ـ نيز در اين همايش قرار است خانه مطبوعات و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مسجدسليمان از خدمات حبيب‌الله بهرامي (شاعر و روزنامه‌نگار) قدرداني كنند.

در اين همايش، به علاوه، هاشم حسيني ( مترجم و روزنامه‌نگار خوزستاني)، چند تن از سردبيران مطبوعات استان و فرمان‌دار مسجدسليمان در مورد مطبوعات استان و جاي‌گاه طنز در آن سخن خواهند گفت.

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :